| Sika_Marius_1994 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu cod de telecomanda universala marca well RC-UNIV-12SR-WL UNIVERSAL pentru tv BEKO?
funda big grin

3 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Daca mai ai cartea tv-ului trebuie sa cauti in ea chestiile astea sau in cartea box-ului de unde ai telecomanda.eu am avut codurile pentru tv-ul meu in box-ul cu telecomanda.

| Sika_Marius_1994 explică (pentru Baton):

Asta e problema
ca n'am cartea sad

| Baton a răspuns (pentru Sika_Marius_1994):

Sorry pentru intarziere... poti cauta pe net cartea sau la ei pe site. baga pe google modelul tv-ului si sper ca o vei gasi