| KentuckyF a întrebat:

Merita Xbox cu kinect sau un calculator super performant?

Răspuns Câştigător
| Herysys a răspuns:

PC, poti sa il faci mai perfomant decat xbox poti sa ii alegi placa video,procesorul etc. si imaginea e mai clara, dar daca tot vrei, poti sa cumperi un joystick de xbox cu mufa usb si conectezi calculatorul la televizor si te joci ca pe xbox acum depinde si de bani de care dispui pentru a face acest calculator

10 răspunsuri:
| VL4DST3R a răspuns:

PC toata ziua.

| razvy97_6165 a răspuns:

Un compiuter super performat

| Bianca123 a răspuns:

Calculator.sincer asta merita.eu am xbox cu kinect si nu-mi place asa mult. sincer regret ca am dat banii pe kinect+xbox

| gabik a răspuns:

Pc.

| CupY a răspuns:

Calculator 100%, în funcție de nevoi poate chiar laptop.

Succes!

| Scherimuvi a răspuns:

Pc este mult mai folositor decat un ibox
Ai mai multe optiuni si daca ai bani si iti iei un super bun poti castiga bani cu el o gramada ca de exemplu sa gazduesti un server la tine in si firma respectiva iti va da o multime de bani pentru gazduire
Deci calculatorul este mai bun decat un ibox
Alege decizia corecta...

| KentuckyF explică (pentru Herysys):

Am deja controller de xbox,gaming mouse,tastatura comfortkey,deci nu-mi trebuie altceva,de exemplu jocurile third person le joc cu controllerul de xbox, pe cand shooterele si cele care necesita precizie, le joc cu mouse si tastatura.

| jwrules a răspuns:

Buna stiu ca o sa am alt raspuns decat ceilalti dar eu am acasa si calculator si XBOX si imi place m-ai mult xbox-ul.De ce? pai uite de ce.Mi-am luat acum 1 an un super calculator performant sanmung am si dat o caruta de bani pe el.Am si eu xbox de 4 ani si ma joc cu el aporape in fiecare zi pentru ca imi place si e suuper rezinstent.Calculatorul dupa 3 luni a inceput sa baraie in spate.M-am mirat ce e asta! ce e asta! Mi-am chemat verisorul de 23 de ani car se pricepe f.f.bine la calculatoare si a spus e defect...eu am ramas masca...l-am luat din magazin nu are cum.asa ca am chemat m-ai multe persoane care se pricep si raspunsul a fost acelasi.Am inceput sa plangsad ORICUM sper sa nu faci aceea greseala ca mine si sa ai grija paaaalaughing

| Ang3l_9631 a răspuns:

Nu xbox 360 slim simplu fara kinect pentru un pc din 2 in 2 ani trebuie sa scimbi componentele pentru jocurile care o sa fie atunci laughing si nu cred ca o sa tot ai bani mai repede un xbox si te tine vreo 10 ani avand in vedere ca ps2 a tinut f mult si inca tine ceva si ps4 si xbox720 vor aparea la sfarsitul 2013 inceputul 2014 deja vad ca tiai luat un pc cred oricum cea mai mare greseala ever asa am facut si eu... si dupa 2 ani dai din colt in colt ca nu-ti mai merg jocurile si ai "lagg" spor la cumparat pieselaughing

| KentuckyF explică (pentru Ang3l_9631):

Hey salut, sunt fericitul cumparator/client al unui Xbox 360 Slim 250GB fara kinect,deoarece am constatat ca nu am chiar asa mult spatiu in camera in care doream sa-l pun,deocamdata nu am niciun joc, nu am avut posibilitate sa iau unul deoarece parintii mei au luat xbox-ul cand eram la scoala. Oricum, sunt fericit ca nu au gresit Xbox-ul si nu au luat altcevalaughing asa ca am rabdare pana luni sa ajunga Battlefield 3 prin colet.Imi fac deocamdata putin de cap cu joculetele free si testez niste demo-uri pe-aici pe colo pana ajunge.