| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a furat cineva contul de mail, ce pot face?

8 răspunsuri:
| adi_7507 a răspuns:

Detalii? Ce serviciu de e-mail folosesti? Mai stii datele pe care le-ai completat la inregistrare (data nasterii, intrebarea secreta, etc)?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-ti altul si incearca sa afli cine ti la furat si eu am patit dar cu id d mess

| mikiscence a răspuns:

Da-l in judecatalaughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Fa-ti un alt cont de mail.winkingAsta e cel mai binebig grin

Janina
| Janina a răspuns:

Incerca sa iti recuperezi contul folosind intrebarea de siguranta.
si eu am luat teapa asta si asa am facut! bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ti-a schimbat parola si nu ai intrebarea de siguranta, ori cunosti un hacker, ori faci alt cont.

| andi a răspuns:

Alt cont, dar nu mai da date de contact la nimeni, si sa nu mai ai alta adresa de rezerva

| adi_7507 a răspuns:

Tare asta cu "ori cunosti un hacker" happy