| ithsemyuchiha a întrebat:

Daca pe un cont de League of Legends am avut un e-mail care a expirat si cineva mi-a furat contul fara sa schimbe ID-ul cum mi-l recuperez? Dau funda celui mai folositor raspuns! big grin

Răspuns Câştigător
| smartlollipop a răspuns:

Nu cred ca se poate, oricum acest joc este foarte populat, daca vreti sa iti faci un cont iti zice ca a aparut o eroare de conexiune. Incearca sa scrii la firma la Contact-> Send us a message sau ceva de genul acesta.
Bafta! happy