| mrsmith48 a întrebat:

Mi-am cumparat un acumulator portabil Canyon recent, iar dupa ce am incarcat telefonul odata, am lasat acumulatorul la incarcat peste noapte. Nu s-a incarcat deloc, iar led-urile flash-uiesc incontinuu. Parere?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Canyon iei, Canyon ai...
Nu mai dati banii pe prostii, luati bomboane la copii!

| dannyel86 a răspuns (pentru K0sti):

Asta cu "la incarcat peste noapte" imi ridica parul de pe mana. Chiar nu se stie ca trebuie incarcat dupa instructiunile producatorului? Mi-e foarte greu sa cred ca are nevoie de 7-12 ore sa se incarce un acumulator! Eu n-as da vina mereu pe producator. De cele mai multe ori, utilizatorul are cea mai mare culpa. happy

| K0sti a răspuns (pentru dannyel86):

Si asta e adevarat, ai dreptate, dar exista numai porcarii pe piata, iar lumea vrea sa faca din rahat bici si sa mai si pocneasca...

| dannyel86 a răspuns (pentru K0sti):

Nu te contrazic. Si eu am avut probleme cu unele produse. Nu ma deranja daca aveau preturi mai mici, dar le-am folosit de 2-3 ori si deja au fost scoase din uz. Ne uitam la pret, la producator si numai daca le folosim dupa instructiuni le putem cataloga drept "de proasta calitate".