| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am descarcat Yahoo Messenger 11 si nu pot sa trimit emoticoane. Care e problema?

Răspuns Câştigător
| Innovation a răspuns:

Pai si eu tot pe acesta mi l-am descarcat acum 2 saptamani si mie imi merge foarte bine.In legatura cu emoticoanele, mai incearca, iar daca nu merge incearca sa faci emoticoanele din scris de exemplu: : ) care e happy.

1 răspuns:
| itsoft a răspuns:

Si alta treaba Sterge Messu asta si instaleaza Messengeru 10 ca e mai bun va spun eu! http://www.videotutorial.ro/? p=382