| βέiiiβiii_7737 a întrebat:

Buna TPU.Am o mica problema legata de yaoo messenger.Am sters de tot din pc messul pe care l'am avut. Si acum cand instalez alt yahoo messenger nu pot sa trimit emoticoane. Mentionez ca am WINDOWS 7. Ce yahoo ar trebui sa downloadez sau ce ar trebui sa fac ca sa imi mearga emoticoanele? FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Am gasit solutia, daca ai instalat sweetIM dezinstaleazal si dupa o sa mearga Ca sa dezinstalezi:Control panet - programs - unistall a program si cauti acolo sweetIM

2 răspunsuri:
| Stepa91 a răspuns:

Iti recomand yahoo messenger 11

| gigi_5339 a răspuns:

Salut! Intai de toate instaleaza-ti XP SP3, pentru ca wind7 are doar SP1, iar multe programe nu se pot instala.ID-gheorghebalteanu si te pot ajuta.Te astept.