| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am dus laptopul la un service pentru a-mi reinstala Windowsul(7 ultimate) ca mergea incet laptopul. Acum cateva ore l-am luat, toate bune si frumoase, merge bine insa au aparut niste probleme pe care inainte nu le aveam. 1. Chromul : din minut in in minut (aprox) mi se face fereastra neagra pentru cateva secunde apoi revine la normal iar dupa carteva minute se face negra si nu mai reactioneaza. 2. Am o problema cu sunetul. E dat la maxim si se aude foarte incet ( e dat la 100% si se aude ca la 50% ) si se aude ciudat, ca la radio cumva, paraca cu ecou. Inainte (adica de dimineata, nu aveam aceste probleme)
De ce se intampla asta? Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| blAster85 a răspuns:

Daca ai ales sa mrgi la service ar trebui sa te intorci sa remedieze ei.sunetul poate fi din setarile amanuntite.treaba cu chrome poate fi vreun flashplayer neinstalat sau fara update, sau chiar driver video.ar trebiu sal duci la service pentru ca ai platit nu e corect sa te lase as.plus acum nu ar trebui sa platesti.