| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut cont de Facebook, dar cand vreau sa intru pe el imi cere adresa de e-mail si cod. Dar eu nu am primit niciun cod si nu pot intra. Ce pot sa fac?

17 răspunsuri:
| spiga92 a răspuns:

Ti.ai pus o parola...sau vezi la adresa de mail ca poate nu ai activat contul...iti vine un link de activare pe mail dai pe el.intra automat pe facebook si adresa de mail si parola pe care ai pus-o u si apoi o sa mearga

| manna a răspuns:

Buna! Cauta in spam box pe mail, trebuie sa fie scrisoarea de confirmare a Facebookului cu codul!

| Evaa a răspuns:

Ai primit codul pe email.

| eduardd a răspuns:

Incearca sa accesezi "am uitat parola" si daca esti inregistrat primesti lamuriri pe email.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care e codul meu de mail

| geny a răspuns:

Ok eu am cont activ de 2 luni, acum imi cere sa bag nr de te pe care l-am bagat si imi zice ca trebuie sa trim un cod care il astept de 4 zile am tot trim maill-uri dar nici un raspus ce fac? cum mai inrtru in contul meu? a mai patit cineva asa ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da geny si mie mi se intampla acelasi lucru, nu stiu ce sa fac, tu ai rezolvat problema?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi s-a furat telefonul si deja bagasem nr de tel si acum numai pot intra deloc... mi-am resetat si parola si numai stiu ce sa fac! nici alt cont nu-mi pot face!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi s-a furat telefonul si deja bagasem nr de tel si acum numai pot intra deloc...mi-am resetat si parola si numai stiu ce sa fac!nici alt cont nu-mi pot face!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am trimis si mail la "the facebook team" si am raportat problema si mi-a venit imediat un mail si scria sa fac un print screen la ce imi apare pe ecran cand intru pe pagina de facebook si au zis ca imi raspund ei in cel mai scurt timp, mailul l-am trim acum cateva zile si ink astept raspunsul...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poii da-mi mie parola si emailu ca til rezolv eu serios am mai rezolvat unu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa iti faci ocnt e-mail

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna faci in felul urmator.iti scrii adresa de email parola si iti apare receive a text messaje dai clik pe el apoi iti apare adauga numarul de telefon dai clik acolo apoi iti apare sa introduci tara dar nu dai acolo vezi ca ai dedesubt my mobile service provider isn't listed dai clik acolo si iti apare View popup to add my number dai clik pe ea si iti apare codul romanie si dedesubt sa scrii numarul de telefon iti scrii numarul de telefon si dai confirma apoi o sa iti apara un mesaj de la ei cu codul pe care trebuie sa il scrii u. dupa ce ti-a aprut intri la cod si dai confirma.succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca saa iti faci cod si adresa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti draguta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu fa-ti alyul nici eu nu pot sa intru

| mihaidialan a răspuns:

Atunci cand ai facut contul a trebuit sa scrii o parola ala e codul