| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am instalat Ubuntu si cand dau sa instalez Chrome sau Skype nu se intampla nimic. Apas pe install si ramane asa. Ce sa fac? Nu cunosc acest OS.

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

Stiu exact care ii buba ca si eu saptamana trecuta dupa ce l-am reinstalat am patit la fel. Dupa ce l-ai instalat fa update la soft. Dai sa iti caute actualizari si le instalezi pe toate si dupa o sa poti sa instalezi skype si chrome. Apropo ce versiune folosesti?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista o comunitate gigant pentru ubuntu... un simplu search iti da o groaza de informatii

http://askubuntu.com/questions/510056/how-to-install-google-chrome