| DJSpook1 a întrebat:

Mi am luat un P9 Lite si l am scapat pe jos si s-a crapat sticla, touch ul merge perfect, display-ul nu are nimic, crapaturile sunt doar deasupra sticlei, sau geamului de sticla, cum vrei sa-i spuneti, cat m ar costa sa schimb sticla? Eu am inteles ca pana in 100 de lei.

1 răspuns:
| alexboss2020 a răspuns:

Ei bine astazi mi-am spart si eu telefonul Allview X3 Soul Lite as vreo si eu raspuns la aceasta intrebare nu stiu cat m-ar costa sa schimb geamul!