| Ola43 a întrebat:

Mi-am schimbat numele de la facebook acum ceva timp, cel de dupa facebook.com/ si stiu ca o poti face doar o singura data pe cont. Intrebarea mea este daca se poate in vreun fel sa-l schimb

6 răspunsuri:
| Black00 a răspuns:

Nu,nu se poate, mie de exemplu m-au pus cei de la fb sa mi-l schimb cum ca as folosi un nume fals... si din cate stiam, iti poti schimba de 3 ori

| Adrian1415 a răspuns:

Il poti schimba de cate ori vrei, dar trebuie sa astepti 60 de zile de la ultima schimbare
Acum 2 ani aveai voie foar de 3 ori

| Ola43 explică (pentru GabrielStn):

Nu mai raspundeti mecanic, cititi si voi ce am intrebat

| Ola43 explică (pentru Adrian1415):

Nu numele in sine, numele de utilizator, cel din adresa web

| GabrielStn a răspuns (pentru Ola43):

Nu am raspuns mecanic..nu ai inteles tu raspunsul. Mai pe romaneste: mergi la Settings - General - Username si de acolo il poti schimba ori de cate ori vrei tu ( din cate stiu eu ).