| HaLkPiGodZZiLaMD a întrebat:

Neata! Deci am nevoie de o denumire pentru un canal de Youtube, ceva usor si simplu de retinut pentru am de facut un intr-o cu aceasta denumire.

2 răspunsuri:
| TheStumpt3r a răspuns:

Dacă ai de făcut un intr-o la un anumit youtuber, ii faci cu numele lui iar dacă vrei sa faci un intr-o, pur și simplu poți scrie NAME. Dacă vrei tu neapărat un nume poți face ce am făcut și eu ca sa îmi găsesc nume pe Youtube :Stai în pat, te uiți pe tavan și te gandestilaughing
Funda?

| HaLkPiGodZZiLaMD explică (pentru TheStumpt3r):

Ce ingenios, sunt sigur ca Einstein tot asa a inventat ecuatiile sale