| Robert93sv a întrebat:

NSIS Error. Imi apare aceasta eroare cand incerc sa instalez AMD Catalyst. Am mutat fisierul pe desktop, am schimbat si denumirea fara diactritice dar tot imi apare NSIS Error. cum rezolv? Dau funda. Mersi!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Mare dambla aveti cu diacriticile astea! NetFramework ai instalat?

| Fe_Petrus_1981 a răspuns:

Si mie imi apare pe ecran,, error launching installer,, ce poate fi, eu n-am instalat nimic de acest gen, cum scap de el? am windows 10.