| Rubben44 a întrebat:

Nu ma pot loga pe eamil si zice:
Nu v-am putut conecta.
Google nu a putut verifica daca accest cont va apartine.
Incercati mai tarziu sau ceva ce nu ma ajuta.
Daca ma poate ajuta cineva va rog astept de cateva zile.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Curata browser-ul de gunoaie, in chrome pe PC apesi ctrl+shif+del si te duci pe advanced, selectezi tot in afara de "fill" (umplere) si "passwords" (parole), dupa selectezi de la inceputul timpului si apesi clear (curata)

| Alive99 a răspuns:

Depinde cum ai incercat sa verifici.Cel mai simplu este sa incerci pe telefon, parerea mea.Este mai practic.O sa vezi situ ca pe telefon este mai simplu.Intreb acum, ai si tu un email de rezerva? Care sa te ajute sa recuperezi -mailul. Daca l-ai recuperat, imediat te logheaza pe el.Nicu nu te mai complici.