| NarcisIfrim a întrebat:

Nu mai imi merge touch la laptop? Ce pot face, am apăsat pe nu știu ce butoane și mi-a apărut o luminița galbena in colț.
Sfaturi?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate ai apasat pe butonul pentru a bloca tuchpadul. In general ar trebui sa fie pe la partea de F1-F12 la tastele de sus, probagil F5 sau F9 (nu stiu ce model ai), este o iconita cu un fel de tuchpad de laptop cu un X pe el sau taiat cu o singura linie obliga. Apasa pe el. Sau tine apsat tasta Fn si apasa apoi pe acel buton.

Pe langa asta, daca ai tuchpad cu acea luminita in colt, incearca sa apesi si de 2 ori pe ea, poate merge si asa. Numai bine! ^_^