| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai înțeleg nimic. Am încărcat un videoclip cu un banc pe Youtube seara.Era ora 20:00 alt banc îl încărcam pe la 21:04 și făceam vizionări și aprecieri. Acum nu mai fac vizionări deloc.Acum ba trebuie să încarc între orele 18:00 și 19:00.Nu mai înțeleg nimic. Când trebuie să postez pe Youtube ca să fac vizionări și abonați

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Nu ai mai adresat aceasta intrebare si mai devreme? laughing Timpii in care trebuie sa postezi se calculeaza in functie de pozitia geografica si datele despre activitatea oamenilor din acea zona.

Oamenii din Europa vor avea un cu totul alt fus orar si program in care folosesc platforma decat cei din S.U.A, de exemplu. Ai folosit linkul trimis de mine anterior?

| blackann a răspuns:

Get a life

Răspuns utilizator avertizat
| MiraMiraMira987654321 a răspuns:

Nu cand. Ci, ce. Poate userii s-au plictisit de bancurile tale proaste. La inceput se uitau de curiozitate. Acum stiu ce continut ai si nu mai intra.

| Frank51 a răspuns:

Algoritmii YouTube sunt foarte complecși, nu țin cont doar de poziția geografică ci și de alte zeci de variabile precum titlul, durata clipului, conținutul clipului, asemănările cu alte clipuri, samd.