| Unknow9990 a întrebat:

De ce nu pot incarca un videoclip pe Youtube am cont si activat dar cand sa incarc videoclipul sa dau "Publicati" imi apare un mesaj : Videoclipul este un duplicat al unui videoclip pe care l-ați încărcat deja.
Cei de facut?
Da este adevarat am duplicat un videoclip dupa ce am primit raport, am mai incercat sa postez un video si de atuncia numai ma lasa sa incarc. CEI DE FACUT? 2X
FUNDA + VOT!

2 răspunsuri:
| dodoc a răspuns:

Inseamna ca l-ai incarcat
sau ceva asemanator la nume
fa-ti alt cont daca nu mere

| AntoniaAndreea a răspuns:

Si eu am facut la fel. Daca stii numele primului video pe care l-ai postat ( numele in care trebuie sa apara pe youtube ) scrie direct. Dar daca nu merge ai 2 posibilitati : Sa dai in istoric sau unde ai salvat videoclipul schimba-i numele si apoi incearca sa-l incarci iarasi. Alt mod nu cred ca este. Sper ca te-am ajutat! happy