| ShadowGrl a întrebat:

Nu-mi merge print screen nustu dc uite de ex vreau sa fac o poza in metin happy si dai pe print screen si cand ma duc in paint si dau ctrl+v sa dau paste nu mergeeeeeeee la alti nu mai trebuie sa intre in paint si nustu ce are dati-mi un motiv dc nu ar mai merge sau macar alt mod de a face poze in metin plzzzzzzzzzzzzzzzzzz mersi multlaughing tongue

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Http://www.gadwin.com/download/

Încearcă cu programul asta, e mai uşor decât prin paint apeşi pe buton şi atât, întâi instalează-l.

| bestmusik a răspuns:

Incearca sa dai Print screen de la tastatura si ii dai paste in Word.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti pe laptop incearca tasta Fn + print screen si apoi paste in paint...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E proastahappy:p