| anonim_4396 a întrebat:

Nu-mi merge sunetul.Am instalat Windowsul din nou, dar sunetul nu merge, am instalat driver-ul si nici asa nu merge. Oare sa fie din cauza ca am trecut de la Vista la Xp? Caci pe vista sunetu mergea...Sau sa fie de vina placa? Please help!

34 răspunsuri:
| octav18 a răspuns:

Am si eu o problema am placa audio integrata...am instalat windows xp.si nu imi mai mere arata ca e instalata da nu mere! ce pot sa fac? help me

| razvan2506 a răspuns:

Amm sorry dar nici mie nu imi merge sound pentru ca trag toate soundurile si nici unul din ele nu merge...va rog frumos dati-mi si mie un site bun de sound.Ms

| bogdan_8063 a răspuns:

Instaleaza windows xp asa mya facut si mye ascult ce ty sp eu acum merge big grin

| niculita a răspuns:

Nici eu nu stiu