| Anonim0091 a întrebat:

Salut, am instalat windowsul din nou din cauza unor probleme cu un driver si nu imi mai merge sunetul...Imi amintesc ca si data trecuta cand l-am instalat nu mergea sunetul dar apoi a pornitstraight face Am CD windows xp original+CD original pentru drivere, am instalat driveru' de sunet dar tot nu merge...de exemplu daca porneste pc-u se aude "muzica" aceea de la startup dar la melodii, videoclipuri, jocuri nu se aude, help?

Răspuns Câştigător
| tzanu a răspuns:

Incearca panou de control/depanare/depanare redare audio. sau cu wndows update. daca ai un driver scanner poate i-ti gaseste el