| Czn_Robert_1999 a întrebat:

Nu pot adăuga anunț pe olx... Îmi spune ca "funcționalitatea contului tău este limitată."

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ai facut ceva ce nu trebuia. Sfatul meu este sa iti faci alt cont daca vrei sa pui neaparat anunt, cat despre functionalitate, presupun ca este ceva temporar. Succes

| OldSoul a răspuns:

Aceasta eroare apare cel mai adesea cand incerci sa postezi un anunt, folosind un numar de telefon care a mai fost asociat deja unui alt email decat cel de pe care intentionezi tu sa postezi anuntul.
Altfel spus, asta e o modalitate de a nu "Frauda" sistemul lor de anunturi in cadrul acelor categorii in care exista o limita de anunturi gratuite, gen Auto.