| HomerTheSolider a întrebat:

Nvidia GeForce 5500. Ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Cred ca, cuvantul ''antichitate'' ar fi cel mai potrivit acestei placi video. O placa video foarte slaba, care nu exceleaza din nici un punct de vedere al performantelor.

| Whooooo a răspuns:

Depide pentru ce o folosestiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| En_Csabika_1987 a răspuns (pentru Azizz):

Dar te-ai intrebat ce calculator are? poti sa-i arati una de 2gb la pret de 5 lei daca nu se potriveste.el are calculator cu slot agp, ce ai sugerat tu e cu slot pci, daca il cumpara poate sa il puna in vitrina si sa se holbeze la el, ca nu intra in pc-ul lui.

Răspuns utilizator avertizat
| En_Csabika_1987 a răspuns (pentru Azizz):

Daca intreaba de Nvidia GeForce 5500 acela e cu slot agp, ma gandesc ca poate sa faca diferenta intre ele, din moment ce intreaba de performantele lui.