| Panteraa a întrebat:

O aplicație de descărcat muzica pe telefon offline? Nu cu plata. Tot ce am găsit sunt playere, dar eu vreau ceva ce îmi descarca muzica pe telefon sa pot asculta fără internet. Este Android telefonul.

4 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Ah, pai este simplu.
Ai clasic music player.
Ai default music player

| Crackman a răspuns:

Dar o aplicatie de descarat muzica direct nu prea o sa gasesti moca.
Intra pe un site de convertire yt videos.
Descarca ce vrei, din pc transferi muzica si la final folosesti un player descris de mine. Offline chiar

| Wr3nch a răspuns:

Cum a zis si RacPac gasesti doar convertere. Dar la 5 euro Spotify e ieftin, si ai cata muzica vrei offline si ofline. Si eu ziceam ca e scump pana am incercat premium o luna si de atunci il tin.

| anonimg a răspuns:

Intrii în Google play și scrii acolo: descărca muzică gratis.
Instalezi primul program și ai rezolvat problema.
O să-ți fie un pic mai greu până te vei obișnui cu programul respectiv. Poți să descarci muzica, și apoi poți să o asculți fara să mai fi conectat la internet.
Dar recomandat ca atunci când descarci muzica să ai internet nelimitat.
Dacă nu ți se pare bun programul, încerci altul; și tot găsești ceva bun.