| Adyy5 a întrebat:

O aplicatie LEGALA de pe care sa pot descarca videoclipuri si sa le pot vedea offline? Ca VidMate.

6 răspunsuri:
| Robert_Cristea_1995 a răspuns:

Pentru telefon, tableta, etc...
Poti folosi si Snaptube sau Itube

| RaduMihaiRadu a răspuns:

Snaptube.

| Anon03 a răspuns:

De ce sa descarci o aplicatie pentru asta cand poti sa descarci direct de pe browser?

| christall a răspuns:

Videodownloader pentru a descarca clipuri Youtube.

| Lioana a răspuns:

Daca te referi la PC atunci poti poti descarca videoclipuri direct din browserul Chrome. Cand esti intrat pe pagina videoclipului ai in partea de sus a monitorului chiar pe mijloc un buton de download care devine vizibil daca mergi cu mouse-ul pe el.

| Clorox a răspuns:

Snaptube!