| micky a întrebat:

Oare merge un dvd cu muzica la un player de masina? Multumesc:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nope. De ce crezi că-i spune CDPlayer? You got it, pentru că citește doar discurile compacte (CD). Sufrafețele înregistrate diferă (mă refer între CD și DVD).

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge daca playerul respectiv suporta acest format

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@luchass: nu a precizat nicaieri in intrebare ca ar fi vorba de un CD player. A spus doar "player". Si in al doilea rand sa stii ca s-au "inventat" de ceva timp DVD player-ele auto. Eu de exemplu am unul pe masina de aproape un an...

| bogdanppsc a răspuns:

Depinde de player, daca suporta. Cred ca ar trebui sa scrie pe el daca merg si dvd-uri. Sau daca ia cartea de la el. ar trebui sa scrie acolo. Nu cred ca avem de unde sa stim ce player ai? Decat daca ne zici.

| crashburn a răspuns:

Eu cred ca merg dvd-uri la playerul de masina daca merg si mp3-uri oricum incearca si tu...