| Bishop a întrebat:

Am un mp4 player intervision cu touch screen(ceva asemanator, adica nu era pe display, era mai jos, nu stiu cum se numeste) si din intamplare a ajuns in masina de spalat, exista riscuri daca il bag in priza la incarcat sa vad daca mai merge? Care sunt acelea? Dar oare va mai merge?
big grin

6 răspunsuri:
| Bishop explică:

Asta s-a intamplat acum 5 luni, azi mi-am amintit eu de el, e perfect uscat

| Bishop explică:

Mda, vreau sa va zic ca l-am bagat in priza, si nu se incarca, se incingea. E mort. RIP.

| roby96 a răspuns:

Mie mi s-a intamplat la fel... dar cu un sony ericsson. L-am lasat cateva zile sa se usuce si dupa asta a mers, dar nu a mai mers camera, acum nu stiu ce sa zic in privinta mp4-ului...lasa-l sa se usuce si incearca sa il bagi.Pentru orice chestie mai bine poarta manusi de cauciuc laughing

| TaylorSwift a răspuns:

S-ar putea sa faca un scurtcircuit si sa explodeze.
Mai bine sterge-l foarte bine apoi agata-l de ceva cu zona touch-sceen si display in jos si lasa-l asa vreo doua zile sa curga toata apa din el si apoi poti sa-l bagi in priza dar exista sanse de 1% sa faca un scurtcircuit si sa explodeze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca pur si simplu va iesi fum din el cand il vei baga in priza sad asa un tovaras a patit la fel cu un telefon si cand la bagat in priza sa scurcircuitat si sa si curentat, nu iti recomand sa faci asta, lasa-l sa se usuce la temperatura camerei cateva zile, slabe sanse sa mai functioneze sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci il poti baga in priza... dar iti recomand niste manusi de cauciuc sa nu te curentezi happy bafta! sa ne zici ce ai rezolvat happy