| anonim_4396 a întrebat:

Originalele produse de la Samsung sunt fabricate in Vietnam sau in China?

5 răspunsuri:
| Jager a răspuns:

Vietnam

| LalaPupici a răspuns:

Produsele Samsung sunt fabricate in Coreea de Sud, in niciun caz in China sau Vietnam.China a dezvoltat o adevarata industrie a imitarii si falsificarii gadgeturilor.Ai grija!

| LalaPupici a răspuns:

Fara vietnam*

| simosimiii a răspuns:

Nici una, nici alta.

| ExprimareLibera a răspuns:

Din cate stiu, și-a mutat producția din China către Vietnam. Oricum, o producție precum cea a Samsung nu se poate realiza doar intr-o tara, spre deosebire de Apple, care produce în China. Dar nu mai e nevoie să descriu calitatea produselor realizate la Foxconn.