anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Păreri Depanero?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am avut circa 3 "intalniri" cu ei si n-am avut probleme!

| AdelinaC a răspuns:

Eu am fost foarte multumita de serviciile lor

| IrimescuGabi a răspuns:

Sunteți pe lângă total, este al treilea produs ajuns la voi in service și nerezolvat, Laptop Lenovo I 7 a făcut cale bătută la voi nerezolvat, ( reparat la eta 2 u Timișoara), voi in plop!
iPhone 12 nu știți ce să-i faceți, se supraîncălzește de nu poate fi ținut în mână! Cum a venit la voi așa a plecat( îl trimit la service iPhone Timișoara ) voi in plop că de obicei!
Nokia XR20 cu defect de fabricație modul 4 G LTE îmbunătățit, cand se cupla acest lucru nu mai puteam primi apel!
Atâta i-am frecat pe cei de la Orange că e de la ei sa aflu până la urmă că e telefonul cu defect.
A ajuns la voi in service și ce să vezi și să nu crezi ați reușit să reparați acest defect, dar telefonul avea mai multe belele de fabricație, a început să cadă semnalul,( verificat cu 2 telefoane pe rețeaua Orange) GPS, nu mai funcționa, difuzorul de sus a murit și ala.
Rezolvarea e slabă același defect că pica semnalul ori unde l-am constatat, colac peste pupăză a murit microfonul de spiker, nu mai pute fi utilizat pe spiker.
Am demonstrat în showroom eMAG la reprezentat eMAG că fiind acolo cu 3 telefoane Nokia XR20 avea lipsa semnal, celălalt fiind Samsung A 54 și iPhone 12 aveau semnal perfect!
Menționez că în interiorul showroom eMAG exista antenă GSM.
E vai și amar de reparatiile ce l-ați făcut!
Ce am scris aici v-a și publicat în toată media posibilă!