| alexalx1234 a întrebat:

Ce experiențe ati avut cu Depanero?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Depinde pe cine intrebi unii au avut probleme cu ei altii au fost multumiti dupa cum se observa si din comentarii.
Depanero este serviceul personal al celor de la Emag, deci nu colaboratori ci eMAG detine depanero.

| RAY a răspuns:

As putea spune ca bune, cat timp a fost in garantie mereu au rezolvat problema care o aveam, au si schimbat placa de baza desi nu era chiar necesar, dar apreciez asta

| Dismally a răspuns:

E una din cele mai neserioase firme din Romania. Pacat ca e foarte mare si nu prea ai cum sa scapi de "serviciile" lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le-am trimis un laptop cu o problemă minoră, mi-au anulat garanția și ca să-mi repare problema mea care costa 200 de lei mi-au cerut 1000 de lei ca să-mi schimbe și niște piese care mergeau și merg și la momentul de față...și mi l-au și reasamblat prost.