| GPA a întrebat:

Pe un telefon Allview a5 ready am deja instalat versiunea Marshmallow, l-am primit de la Digi, cel mai probabil au facut ei update.

Infine, versiunea este Android 6.0 (Sv9), dar acum am un update sv(12) pe care vreau sa-l fac.

Toate bune si frumoase, m-am conectat la retea, am descarcat update-ul, l-am dezarhivat dar dupa ce dau "Incepeti", se restarteaza, pregateste noul update si-mi apare eroare, o imagine asemanatoare : https://forums.androidcentral.com/......-titre.png

Sa fie oare din cauza bateriei? Trebuie sa fie 100% si conectata in permanenta la priza?
Foarte ciudat, ar trebui sa-mi faca update si cu 40-50% baterie. Este prima data, momentan n-am acces la laptop pentru resoft la sv12.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

L am facut si eu e ok