| DomnulMuratura99 a întrebat:

Pentru a avea posturile antena 1 hd, protv hd ai nevoie doar de televizor hd sau trebuie sa suni la firma unde ai cablul si sa le ceri?

3 răspunsuri:
| Done_Mihai_1994 a răspuns:

Da sa ai televizor hd

| HazelEyes77 a răspuns:

Furnizorii de cablu TV sau prin intermediu antenelor satelit, au diferite pachete care includ programele mentionate mai sus. Desigur o sa ai nevoie de un tv cu rezolutie HD, recomandat ar fi un LED TV.

| AngelKoaka a răspuns:

Trebuie sa ai un TV HD, dar ca sa ai posturile HD trebuie sa-ti cumperi un reciver HD de la firma la care esti abonat. De exemplu eu am TV HD si nici eu nu prindeam posturile HD, dar am sunat la Telekom (reteaua la care sunt abonat) pentru a cumpara un reciver HD (in jur de 150-200 lei). Sper ca te-am ajutat