| Licurici_1572 a întrebat:

Please. Dau funda. Unde pot vedea online PROTV, KISSTV, ACASATV SI ANTENA 3.Plz LINK sau URL.am nevoie urgent.nu sunt in tara si nu am televizor sa vizualizez ceva. dau funda:*

Răspuns Câştigător
| ceco a răspuns:

Uite instalezi programul asta http://www.sopcast.com/download/ si dupa intri pe www.sopcast.ro si poti vedea gratis toate posturile tv romanesti

3 răspunsuri:
| ioana181 a răspuns:

Http://www.pbxtelecom.ro/ Il descarci repede (e fara virusi, iti garantez) si e in urma doar cu maxim 3 secunde fata de tv normal.

| cicilica a răspuns:

Http://www.cool-webtv.net/ aici trebuie sa ai niste programe.