| FataCuChitaraMunților a întrebat:

Pentru că aici sunt geniile în materie de tehnologie.
Salutări.
Vreau să scot în laptop ce am pe camera de filmat pentru mașină. Am scos cardul de memorie și l-am pus în 3 carduri de citire SDHC, dar fără rezultat. Îmi arată cardul pe laptop, dar nu îl pot deschide. Are cineva soluții?
Am încercat 3 carduri de citire diferite.
Mulțumesc anticipat.

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Dispozitivul de intrare al cardului microsd poate fi blocat de un mic buton. Acel buton este facut de producator pentru a evita stergerea accidentala a cardului care intra in el.

Cauta sa conectezi in mod direct camera la pc, si in ea sa fie card-ul.