| DaVà a întrebat:

Placa video recomandare

4 răspunsuri:
| FyNgAz a răspuns:

Pfflaughingde cat

| m5789932 a răspuns:

Zii cat vrei sa dai pe o placa video, ce suma ai pentru a cumpara o placa video; tu spui suma, noi iti spunem niste placi care sa se incadreze in suma respectiva, fara a face rabat de la performanta;
pret mic, performante bune!

| Cristea a răspuns:

NVidia 9800 GT. Daca te tine buzunarul sa cumperi asa ceva nu vei mai avea probleme la jocuri ...pentru 2 ani de acu incolo.

| DaVà explică:

Scz dar nu am precizat as vrea o placa de peste 512 mb dar intr-un pret accesibil daca se poate mersi anticipat