| anonim_4396 a întrebat:

Poate sa imi ofere cineva un job in domeniu graphic design? (editare,retusare,logo,bannere, etc.)
Am facut aproape orice.
N-am pentru cine sa lucrez din pacate.

9 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Incearca pe fiverr sau freelancer.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru supadeceapa):

Sau chiar si pe olx.

| Țoglă a răspuns:

Freelancer. com

| AlyLov3 a răspuns:

In ce programe stii sa lucrezi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AlyLov3):

Photoshop -nivel avansat, si illustrator -nivel mediu. In total le utilizez de 2 ani. Si acum voi invata In Design.

| christine99 a răspuns:

Incearca sa te angajezi la o firma pe partea de vanzari, o sa fie nevoie de materiale promotionale printre altele. Job-uri traditionale de 8 ore nu se prea gasesc in domeniu, se lucreaza mult pe contract prestari servicii pe perioade scurte.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista suficiente site uri de freelance

| Roxanacretu2 a răspuns:

Incearca sa discuti cu baietii de la http://media90.ro. S-ar putea sa aiba nevoie de un om nou pentru echipa lor. Succes!