| anonim_4396 a întrebat:

Poate un parinte sa afle pe ce site-uri a intrat copilul lui fara sa se uite la istoric?

Răspuns Câştigător
| Andruşcă a răspuns:

Da, prin instalarea unui program spion(de cele mai multe ori un keylogger).
Dar instalarea unui astfel de de program este un gest nesimtit, iar daca copilul are cunostinte in domeniu isi va da seama de program si-l va sterge, sau dezactiva happy. Sa nu mai zic ca antivirusii au functii de navigare pe internet in siguranta si majoritatea programelor spion nu vor inregistra site-urile pe care le navighezi sub acea protectie a antivirusului.
P. S Pe mine ma exaspereaza parintii aia securisti care nu pot dormi noaptea ca nu stiu ce face copilu` la PC. Daca cineva ar sta si i-ar spiona pe ei sa vada ce fac le-ar conveni?

7 răspunsuri:
| stick a răspuns:

Da, zi-mi ce sistem de operare ai (windows nt, 2000, xp, vista sau 7 sau...linux) si o sa stii cum

| Alyn13 a răspuns:

Da

| danbnz a răspuns:

Da

| ronin33dan a răspuns:

Dacaq parintele este si prof de it... DA. Daca nu... e ok, te poti uita la porno mai departe si sterge istoricul!laughing

| Anonim_8545 a răspuns:

Da, cum spuneai si tu prin Istoric sau prin faza cu scrisul mai mov pe unde ai fost si cu scrisul mai albastru pe unde nu ai fost
Uite asa se vede:
http://i56.tinypic.com/wufbdk.png

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si daca nu instaleaza vreun program spion, nu poate afla?

| erik a răspuns:

Da... uite-te in cosul de rufe murdare din baie si numara cate prosoape sunt.Scotoceste pe sub perne, ca o sa gasesti batiste uitate.