| vasile999 a întrebat:

Pot gasi un laptop la mana a doua in cam 800lei care sa ruleze cs go decent?

2 răspunsuri:
| Cronos126 a răspuns:

Desigur, eu am gasit un laptop del i3 1.8 ghz la 1600. Cu putine setari la cs si la calculator imi merge in 60-70 fps iar in meniu 120.
Sigur gasesti tu ceva bun.

| GabrielGL a răspuns:

Da poti gasi dar maine vei vrea sa joci si altceva si nu iti va cere 60/70fps poate dublu triplu si asa nu mai poti cauta ceva pentru maine nu pentru ce a fost, daca ai bugetul mic foloseste-l la maxim