| Maimmai a întrebat:

Pot la acelasi calculator 2 melodi De exemplu o melodie pun in Bs player si alta in Winamp una sa se auda la boxe alta la casti?

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

Poti, dar iti trebuie doua placi de sunet. Instalezi driverele ambelor placi, apoi configurezi la optiunile playerelor cu ce placa sa functioneze. Succes!

12 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Nu

| ClaudiaGabriela_6084 a răspuns:

Nu cred pentru ca se aud amandoua simultan in difuzoare. Cand pui castile se ia sonorul de tot nu?

Răspuns utilizator avertizat
| Hirako a răspuns:

Nu

| Minks a răspuns:

Nu. Amandoua melodiile o sa se auda suprapuse fiind redate de acelasi device. In cazul tau placa audio.

| marius031 a răspuns:

Nu cred ca are cum o sa se auda amandoua una peste alta

| deedeelina_1620 a răspuns:

Poi la mine la calculator merge sa ascult 2 melodii deodata insa nu prea cred ca merge una la casti si una la boxe...straight facehappy

| Maimmai explică:

ClaudiaGabriela nu ca am 2 parti in care conectez boxele laughing

| ombladon a răspuns:

Pentru ala care zice ca se poate:atunci cand bagi mufa de la casti, se deconecteaza sunetul de la difuzoare...

| monstrulet a răspuns:

Daca ai telefon cu casti si-l conectezi prin bluetooth la calc o sa mearga. E posibil sa mearga si daca ai iesire 5.1 la placa de sunet sau hdmi, asta n-am incercat.

| Petrică_Cristyan_1992 a răspuns:

NU merge iti trebuie 2 laptopuri unul sa se auda muzica pe boxe iar unul pe casti dar atentie vezi cand conectezi castile sa nu ramai surd sa dai sunetul incet la laptop happy