| 0anaLovesHIPHOP a întrebat:

Pot sa-mi folosesc punctele de loialitate pentru a cumpara un telefon la liber? :d

2 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Depinde in ce retea esti. in reteaua cosmote nu se acumuleaza puncte dar in Vodafone si Orange poti sa iti iei telefon cu punctelebig grin

| OnutsaXD a răspuns:

In cosmote sunt puncte de loialite, doar ca punctele sunt bani pe care ii poti folosi pentru a cumpara telefoane sau accesorii. Acesti bani ii poti folosi doar la terminarea abonamentului ( eu in aprilie mi-am reinoit contractul pe care l-am avut din 2008 si am primit 120 lei de care mi-am luat un Nokia (abonamentul meu a fost de 25 de lei).