| Octa4545667778 a întrebat:

Pot sa vad cand cineva se uita pe conv. mea cu el pe messenger? Si daca da... cum? Multumesc

Răspuns Câştigător
| EmanuelT a răspuns:

Da
Intră într-un mesaj și uită-te in dreapta sus și ai să vezi acel buton de dat să apelezi pe cameră, da? Na, când cineva este pe conversația cu tine, ai să vezi că apar niște cerculețe mișcătoare în jurul camerei. Poți încerca să vezi: dai mesaj și te uiți când îți dă seen, să vezi dacă apar cerculețele, dacă da, atunci îti scrie, dacă nu, te-a lăsat în seen.