| AnaGeorgianaMaria2000 a întrebat:

Poti chiar daca ai un cont de Snapchat pe telefon sa dai deconectare sa pui pe inregistrare si sa iti faci un cont de Snapchat nou pe acelasi telefon, dar contul vechi sa iti ramana si dupa sa te poti loga cand vrei pe ambele conturi de pe acelasi telefon fara sa iti pierzi prietenii si focurile de pe primul cont?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cred că merge. Nu ai cum să îți pierzi prietenii pentru că doar dai deconectare. Și după când creezi contul și vrei să intri pe celălalt dai deconectare" și te duci la logare sau login iar așa faci și când vrei iar sa intri pe celălalt.