| ThEDraGoSH a întrebat:

Eu am avut un singur cont de Google Play la inceput si dupa am vrut sa ma joc Clash of Clans cu doua conturi si mi-am facut inca un cont de Google... dupa vreo 3 luni mi-am restartat telefonul si cand am vrut sa intru pe contul ala care l-am facut al doilea nu mai stiam nici parola, nici e-maiul, nimic... dar acum cand intru pe Clash of Clans sunt logat la contul "pierdut", si daca ies de pe cont nu o sa mai pot sa intru pe el.(pe Clash daca dau deconectare si intru pe primul cont nu o sa mai pot sa revin pe cel de-al doilea ) Si vreau sa imi iau alt telefon, daca-l vand pe asta nu o sa mai am contul "pierdut". MA POATE AJUTA CINEVA? AM INCERCAT TOATE METODELE CU ACCOUNT RECOVERY SI TOATE CHESTIILE... dau funda! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Santo2190 a răspuns:

La unele jocuri ai optiunea de bindare account with Facebook or something like this..incearca sa il bindezi in alt cont cumva..sau ia legatura cu supportu jocului si explica-le situatia