| oceanoflove a întrebat:

Poti sa schimbi sistemul de operare free dos in windows? Cei care au incercat cum ati facut? Sunt bune tutorialele care se gasesc pe Youtube?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Poti si da. Face un stick bootabil cu rufus sau windows 10 media creation tool si de acolo de descurci.

| gabicoo a răspuns:

Da! Poți pune Windows. Cumpără o licență Win 10 home de pe EMag. E de tip MAK și e foarte ieftină. Dar trebuie să mergi la un prieten care se pricepe dacă tu nu te descurci.
Poți să pui și Ubuntu Linux. E free și e suportat bine de laptop-uri le ieftine cu configurație slabă!

| Dismally a răspuns:

Normal, poti pune orice sistem de operare vrei. Nu am vazut tutorialele dar cu siguranta sunt bune.

| anonimg a răspuns:

Un sistem free dos nu vei ști să-l folosești.
Și da, un sistem free dos va putea fi schimbat cu Windows. Dar sfătuiesc ca lucrul să-l facă un specialist.

| DARKSMOKE01 a răspuns:

Da