| Vallynike a întrebat:

Puteti Sa Imi Spuneti Niste Jocuri Pentru 512Ram plz? dar sa fie mai misto!happy Fundita!

Răspuns Câştigător
| MCrowley a răspuns:

Nfs Most wanted, Gta san andreas, Flauout 1, Warcraft, Ducati, Ducati World Championship, Peter Jackson's King Kong -The Official Game of the Movie, Counter-Strikelaughing, the Punisher, NFS Carbon, Ford Racing Offroad...si cam atatlaughingrolling on the floor!

12 răspunsuri:
| LoReDaNa a răspuns:

Stardool

OurWorld

Barn Buddy

Missbimbo

http://mmohut.com/browser-games

WoozWorld

Super Secret

Doll and the city

Pandanda

Webkinz

There

Neopets

Ubiworld

Girl Sense

Gardenhood

Happy lagoon

Zooworld

funda?

| kire a răspuns:

Mafia 2, C. O. D. Black O. P. S, need for speed hot pursit, Halo 3

| TheOne_6493 a răspuns:

Ok ram 512 dar restul?
Procesor?
Placa video?
Fiecare joc are cerintele lui + daca dai start/run/dxdiag ti arata compoentele p-ului tau si faci comparatie...

| PufffRozzz a răspuns:

Buna, pai cam astea cred ca ar merge big grin
- gta vice city
- gta san andreas
- sims 2
- sims 3
- counter strike 1. 6

happy sper ca ti-am fost de folos

| CapitanuSemafor a răspuns:

Toate jocurile mai vechi de 2006 si cateva din 2007, 2008. In rest cauta ce iti place pe Google, vezi daca le poti rula, apoi fii dezamagit ca nu iar apoi du-te si puneti 2-4 GB RAM acolo,. Suntem in 2011 totusi, nu prea mai ai ce face cu 512 mb straight face

| sautean14 a răspuns:

Ma kire toate jocurile alea nu merg10000% pe 512 ram alea merg pe 2G de ram! si placa de 1G pprocesor de 3Ghz

| valydinamo a răspuns:

Asa decii mai sunt cateva jocuri care merg pe ram de 512 placa macare de 128 iti merge cal of duty 1, Gun e mortal jocu fotbal de plaja, tenis master 2003, swat2 si 3, matrix, walfenstein, Evil dead mortall jocu, nhl 2008, fifa de la 98 pana la 2009, misterele laurei joc 18 ani bealea rau nfs carbon, nfs most wanted, ufc,

| theUnbounded a răspuns (pentru MCrowley):

MCrowley da-mi add la id : diavolblestemat Vreau sa vb cv cu tine de un jo kpzl big grin

| xDAndreyxD a răspuns:

BA copii retardati facuti din laba cum puteti zice ca merge pe 512ram cod black ops, sims 3, halo 3? :O :O LooL, ba pe 512 mb merge cam asa : Gta 1 2 3 vice city, SA, halo 1, far cry 1, delta force black hawk down, delta force xtreme 1 si 2, battlefield 1942, 2, the punisher, star ward battlefront 2, cs toate pana la source, cod 1 2 3 4 5, medal of honor toate pana la 2010, stubbs the zombie si mai multe

| xXDanielTomaCristianXx a răspuns (pentru kire):

Ba desteptule nu cerinte mari... nu vezi cati rami cere?

| TruewordxD a răspuns:

Salut,cred ca urmatoarele jocuri ti-ar putea merge..nu iti stiu placa video deci nu sunt 100% ca o sa-ti mearga.
-Stubb the zombie
-Jade empire
-Godfather
-Mafia
-Call of duty 1 si 2
-Prince of persia 1-3
-BloodRayne 1-3
-Max Payne 1 si 2
-Flatout 2
-Sniper Elite
-Severance - Blade of Darkness
Funda? big grin

| Codyn_Croitoru_Myha_Si_1973 a răspuns:

Pentru 512 ram jocurile sunt: NFS world NFS carbon Grid 1 CS 1.6 CS CZ CS extreme cateva care au 1 gb ram iti vor merge daca ai un procesor Intel core duo cu 3.00 mgh