| IRobertC a întrebat:

Puteti sa-mi recomandati calculatoare bune pentru gaming in jur de 2500 lei?

Răspuns Câştigător
| GennJayJay10 a răspuns:

De pilda al meu nu are nici un nume e facut pe "bucati" si ti-as sugera sa faci exact la fel! daca vrei deja facut exista riscu sa nu iti mai placa dupa cateva luni ce ai luat si te trezesti cu ceva naspa. Poate nu iti comvine ce Ram are ce Gpu sau ce Cpu si vei dorii sa il schimbi dar n-ai sa poti ca te opreste garantia.

2 răspunsuri:
| GennJayJay10 a răspuns:

Pai tu ce ai vrea sa iti spunem firme sau componentele pe care ar trebui sa le aiba?

| IRobertC explică (pentru GennJayJay10):

Nume de calculatoare, fiecare are alt nume, ca si telefoanele, link-uri