| ianis88 a întrebat:

Sal din nou:* daca'i cineva pe aici care stie sau are habar de php/mysql sa-mi de.a un tutorial (step by step for dummyslaughing ) daca se poate ca vreau sa invat si eu ceva. funta:*

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Pentru inceput descarca samp sau porneste IIS LA WINDOWS 7 desi iti recomand easy php. Apoi pui fisierele in folderul www din folderul de instalare.
Pasul urmatow www.w3schools.com care te invata prin exemple practice :) Succes.

1 răspuns:
| Lungu_Adrian_1998 a răspuns (pentru MeConstantine):

Sunt de acord cu tine eu tot am invatat scriptul mai mult prin SA:MP si de la samp am ajuns sa creez un site ori joc prin PHP la site iar JavaScript la jocuri...Eu iti recomand situl asta http://web.cich.md