| alexutzu3000 a întrebat:

Sal tpu.am un HTC magic(android 2.2.1)si nu stiu cum sa trimit melodii,poze prin bluetooth,va rog daca puteti sa scrieti pasi pe care trebuie sa ii urmez, cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| StefaniaM a răspuns:

Descarca-ti File Expert de pe Market.Acolo daca tii apasat pe un fisier iti apar optiuniile si vei vedea acolo Send File.De acolo te descurciwinking

1 răspuns:
| danyel89 a răspuns:

Sa fi atent si la setari Bluetooth cand vrei sa primesti ceva,sa aiba activata optiunea availebile for everyone,altfel nu va fi detectat.
Nu ai nevoie de niciun program pentru a trimite poze si melodii.
Le poti trimite direct tinand apasat pe ele si selectand optiunea send file.
Acel program File Expert,sau unul foarte bun pe care il folosesc:Bluetooth File Transfer, pentru a trimite aplicatii, jocuri, filme, etc