| alexfcvaslui a întrebat:

Am un Vodafone smart 2 si am dat la bluetooth si cand vreau sa-mi trimit poze merge dar cand vreau sa-mi trimit melodii nu merge scrie esuat si cand vreau sa trimit eu scrie imperecheat dar neconectat ce pot sa fac cel mai bun raspuns primeste Funditaa

Răspuns Câştigător
| petrica1111 a răspuns:

Cred ca tine de o problema soft. Daca l-ai cumparat din Romania te sfatuiesc sa il duci acolo de unde l-ai cumparat pentru detalii. daca nu incearca sa il resetezi. Fundabig grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa te duci la setari bluetooth si dai la vizibilitate totdeauna pentru ca mai nou este reglata la 30-60 secunde daca nu fa ce zice petricabig grin