| flavius2k17 a întrebat:

Daca la windows 10 am antivirusul (windows defender) si imi pun inca unul (vipera) lucreaza ambele?

Răspuns Câştigător
| Anonim53220 a răspuns:

Se cam bat cap in cap... Windows Defender e foarte bun doar daca nu ai informatii foarte sensibile cum ar fi conturi, lucrezi cu informatiile oamenilor, servere. Sper ca te-am ajutat. Funda?

3 răspunsuri:
| Afurisenia a răspuns:

Lucreaza ambele. Dar iti vor consuma resurse si totul va merge mai greu.

| LPCTSTR a răspuns:

Nu, tu vei alege ce soluție pentru securitate să lucreze.
Două soluții ar îngreuna enorm viteza de percepție a acestor soluții.

| TheRealFantasy a răspuns:

2 programe antivirus care sa ruleze simultan nu e cea mai buna idee.
Daca ai windows 10 poti sa il lasi sa arda singur, ca e sistemul de operare insusi un virus. sad